JAK FUNGUJE NÁŠ KONCEPT?

...stavba od myšlenky po realizaci

Chápeme, že navrhnout, povolit a postavit Váš vysněný dům, hotel nebo továrnu je náročný proces, který stojí peníze. Vaše peníze. Proč tímto procesem neprojít hladce? Proč byste nemohli předejít hádkám mezi architektem, projektantem a stavitelem? Dlouho jsme projektovali, navrhovali stavby, dozorovali je, ale stále to nebylo ono. Nakonec jsme došli k závěru, že k hladkému průběhu je nutné i to, co si navrhneme a vyprojektujeme také postavit. Proto se zrodil koncept být u stavby od první myšlenky až po výslednou realizaci a to bez externích dodavatelů. Zkrátka vše v rámci jedné společnosti. Není to jednoduché, protože se nemůžeme na nikoho vymlouvat. Ale stojí to za to. Podívejte se jak to u nás chodí.

Proces

Poďte se podívat, jak to všechno probíhá...

Studie

Nejdříve vypracujeme základní studii, která bude definovat Vaše základní požadavky a to ještě před tím než se pustíme do náročnějšího konstrukčního projektování.

Projekt

To je další krok, kterým zpřesňujeme Vaše požadavky na budoucí stavbu a kde řešíme zároveň požadavky norem a vyhlášek. Neděláme jej pouze pro to, abychom věděli jak a co postavit, ale také, abychom dovedli dostát všem zákonným požadavkům.

Povolení

Ať už se jedná o stavební povolení, souhlas s ohlášenou stavbou nebo územní rozhodnutí, jedná se o konečné stanovisko úřadu, kterým souhlasí s Vaší stavbou. Bez něj se neobejdete.

Rozpočet

Peníze jsou zkrátka až na prvním místě a Vy musíte vědět kolik bude Vaše stavba stát peněz.

Finance

Většina staveb je dnes financována úvěrem - u rodinných domů nejčastěji hypotékou.  Ještě před tím, než začnete stavět tak můžeme vyřešit i financování Vaší stavby.

Realizace

Zde se zhmotňují měsíce strávené nad studií, projektem a vyběháváním všech různých povolení. Pro Vás asi ta nejviditelnější fáze spotřebující nejvíce finančních prostředků.

Kolaudace

Zakončení celého procesu, někdy není potřeba, ale u většiny staveb se bez ní neobejdete.

© Copyright 2019 inveko 4U, s.r.o. - All Rights Reserved

Drag & Drop Website Builder